74704

Koncerts Adventa Gaismā
18.12.2016


Visi laipni aicināti uz koncertu Adventa Gaismā 2016. gada 18. decembrī plkst.15.00 Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē.

Koncertā piedalās: Lauma Malnace / mecosoprāns /, Ansis Bētiņš / tenors /, Gunārs Mūrnieks, Arta Lipora / vijole /, Emīlija Rozenšteina / čells /, kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas meiteņu koris Vivace, diriģentes: Andra Fenhane, Alise Koknēviča un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas kamerorķestris Armonico, diriģents Normunds Dreģis.

Koncertu vada muzikoloģe Auriga Jermaka.
Programmā: Antonio Vivaldi, Jozefa Haidna, Pētera Vaska, Andra Baloža un Annas Veismanes mūzika. Programma.
Bet 16.00 kopā baudīsim jaukas sarunas un Ziemassvētku cienastu Kluba zālē. Lūdzam savu dalību apstiprināt elektroniski mājaslapā www.ordenubraliba.lv vai zvanot Jurim Griķim (mob.29240288) vai Mārai Kokinai (mob.27735662) līdz 14.decembrim.

Par koncertu.
Rīgas Latviešu biedrība sadarbībā ar Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolu jau astoto gadu pēc kārtas organizē labdarības koncertu Adventa Gaismā. Vairāku gadu garumā koncertos ir uzstājušies dažādu mūzikas skolu audzēkņi, augstskolu studenti, Latvijā pazīstami profesionāli mūziķi, kā arī bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Koncerta ietvaros notiek arī mākslas darbu un rokdarbu izstāde. Šoreiz mēs organizējam īpašu darbu izstādi, kurā būs redzami Biedrības Rīgas pilsētas Rūpju bērns jauniešu ar garīgās attīstības traucējumiem rokdarbi.

Adventa laiks ikvienu no mums aicina vairāk domāt par dzīves jēgu, izvirzītajiem mērķiem un veicamajiem uzdevumiem. Meklēt un atrast garīgu saturu, ar ko piepildīt savu dzīves izvēlēto ceļu. Manuprāt, būtiski ir veicināt un attīstīt mūsu jaunajā paaudzē tādas īpašības kā cilvēkmīlestība, labestība, iejūtība un savstarpējā palīdzība. Universālā mākslas un mūzikas valoda spēj uzrunāt un vienot dažādu tautību, reliģiju un politisku uzskatu cilvēkus. Jo vairāk jaunieši interesēsies par mūziku, apgūs mūzikas instrumentu spēlētprasmi un iesaistīsies radošos mākslas procesos, jo inteliģentāka, gudrāka, vienotāka un stiprāka būs mūsu sabiedrība kopumā.

Koncerts Adventa Gaismā ir projekts, kas saturiski balstīts uz radošumu, bērnu un jauniešu, kā arī profesinālu mūziķu un mākslinieku savstarpēju sadarbību.Normunds Dreģis
Rīgas Latviešu biedrības domnieks, koncerta mākslinieciskais vadītājs   

 


      Atpakaļ
Aicinām


* * * * *

21.decembrī LOB 25 gadu jubileja Latvijas Zinātņu akadēmijā.Kalendārs
<< Jūlijs 2024 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

SADARBĪBAS PARTNERI
Rīgas Latviešu biedrība

Rīgas NVO nams

Latviešu virsnieku apvienība

Latvijas Nacionālo Karavīru biedrība

Latvijas Politiski represēto apvienība

Daugavas Vanagi

Latvijas Pilsoniskā alianse

Ziedot.lv